O NAS


W ciągu ostatnich lat nasza firma zanotowała dynamiczny wzrost produkcji i sprzedaży. Staramy się aby nasi odbiorcy otrzymali produkt, który spełni ich oczekiwania. Naszą misją jest gwarancja jakości naszych wyrobów, robimy wszystko aby sprostać oczekiwaniom klientów. Nasz towar zyskał uznanie w sklepach detalicznych na terenie całego kraju, w dużych firmach handlowych i hurtowniach. Poza rynkiem krajowym nasze wyroby sprzedajemy również za granicę 

Znicze zalewane

Występujące w różnych kształtach, wielkościach i kolorach, zalewane masą parafinową do szklanego pojemnika, oraz przykryte metalowym dekielkiem. 

Znicze z wkładem

Występujące w różnych kształtach, wielkościach, kolorach oraz zdobnictwem. Przykryte plastikową ozdobną czapeczką, oraz usadzone na plastikowej ozdobnej podstawce. Czas palenia zniczy z wkładem zależy od wielkości zastosowanego wkładu oraz warunków atmosferycznych.

Wkłady

Oferujemy wkłady parafinowe w wielu rozmiarach, składające się z plastikowej bezbarwnej tuby, knota zalaną masą parafinową. Czas palenia uzależniony jest od warunków atmosferycznych.

Close Menu